מוצר מהפכני הולך להקטין את צריכת הדלק שלכם ולחסוך לכם כסף

20/04/2024 | דניאל שפיגל

סיכום: מכשיר מהפכני בשם EcoRide חוסך לאלפי אנשים כמויות נכבדות של כסף בכל פעם שהם נוהגים ברכב שלהם. כמו כן, החברה טוענת שהמוצר הזה גם מבצע אופטימיזציה למערכות המחשוב הפנימיות של הרכב ומאפשר להם להפיק עד 20% יותר כוח סוס מהרגיל.

איך הם מתכננים לעשות את כל זה?

לפי אחראי הפיתוח של EcoRide, אנדרו ג’ונסון, הטכנולוגיה שמאחורי ה EcoRide די פשוטה להבנה. הוא משתמש באלגוריתמים מתמטיים לחשב איך אתם, בעלי הרכב, נוסעים על בסיס יומי: “עד אז, המכשיר נמצא בתקופת ה”חישוב” של בערך 100 ק”מ, שאחריה הוא עוזר להוריד את צריכת הדלק ע”י הגברת הכוח כשהמשתמש צריך אותו, והפחתה שלו כשהמשתמש לא צריך אותו.” אנחנו פה בWorldNews קפצנו למים העמוקים כדי לראות אם המוצר הזה הוא הדבר הגדול הבא בחסכון בדלק…

 

מזה EcoRide?

מיליוני אנשים ברחבי העולם מחפשים באופן קבוע דרכים לחסוך כסף, ובהרבה מקרים הם מתחילים מהמכונית. אנשים או קונים מכונית זולה שעלולה לעלות הון בתיקונים, או שהם נוסעים פחות ולמרחקים קצרים יותר או נוסעים בתחבורה ציבורית. כמובן שאף אחת מהאפשרויות האלה לא מאוד אידיאלית, אז לא הייתם רוצים שתהיה דרך אחרת? אתם יכולים, כמובן, ללכת על מכונית חשמלית – אבל עם חיי סוללה מוגבלים, יש תמיד את האפשרות שלא תצליחו בכלל להגיע ליעד שלכם!

צוות החוקרים שלנו רצו לגלות את הדרך הנוספת הנחשקת הזו וגילו מוצר חדשני שהולך לשנות את איך שכולם משתמשים באוטו שלהם. זה פשוט, לא פולשני, אבל מוכח להפחית עד 20% בצריכת הדלק גם לרכב רגיל וגם לדיזל. למוצר קוראים EcoRide ואלפי אנשים כבר משתמשים בו ורואים את התוצאות שהוא מניב.

EcoRide הוא מכשיר “חבר ושכח” שמתחבר לחיבור הOBD2 של הרכב. לכל רכב שיוצר אחרי שנת 1996 יש חיבור כזה מובנה בדשבורד, ומאוד קל להגיע אליו. נתנו לו ניסיון, והתוצאות ידהימו אתכם.

 

איך בדיוק ה EcoRide עובד?

EcoRide כל כך פשוט להתקנה ושימוש שכל אחד יכול לעשות את זה – גם אלה שלא מומחים במכוניות. ראשית, אתם צריכים למצוא את חיבור ה-OBD2 של הרכב שלכם. לפי הצוות שלנו, הם לא התקשו בזה בכלל. הוא בדרך כלל נמצא או מתחת ללוח המכוונים או קרוב לאיזור הרדיו. אחרי שמצאתם אותו סיימתם למעשה את העבודה הקשה. החוקר הראשי שלנו רן בן שמעון חשב שזה יהיה הרבה יותר מסובך.

“היה לי יותר בעיה לפתוח את האריזה מאשר להתקין את EcoRide,” הוא אמר.

ברגע שמצאת את החיבור, הוציאו את המפתח וחברו את ה EcoRide לחיבור ה ה-OBD2. הכניסו את המפתח בחזרה וסובבו להפעיל את המצבר. אל תתניעו אותו! לחצו על כפתור האיפוס הקטן שעל ה EcoRide שלכם למשך חמש שניות וחכו שישים שניות לפני שאתם מדליקים את המנוע. ב200 הק”מ הבאים שלכם, EcoRide ילמד את הרגלי הנהיגה שלכם ויתאים את עצמו למחשב הECU של הרכב כדי לחסוך בדלק. התצואה? 20% שלמים של חסכון בדלק והגברה של כוח הסוס!

 

האם אני יכול להשתמש ב EcoRide?

דיברנו עם המפתחים של EcoRide לגבי המוצר שלהם והאם “כל אחד” יכולים להשתמש בו. אמנם הוא פותח כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו להשתמש בו ולנצל את החיסכון בדלק והורדה של זיהום האוויר, יש כמה יוצאים מן הכלל.

גילינו שחיבורי OBD2, הידועים גם כמחשב הדיאגנוזה של הרכב, הותקנו במשאיות קלות ומכוניות ב1996 כחלק מתקן לניקיון האוויר של 1990. כתואצה מכך, EcoRide ניתן לשימוש רק ברכב שיש לו חיבור OBD2 – בעצם כל רכב משנת ייצור 1996 ומעלה. אבל אלה מאתנו שיכולים לנצל את EcoRide, יכולים לצפות ליותר מרק חסכון בדלק. אתם נהנים גם מהפחתה של הזיהום ו100% שביאות רצון! אנחנו מזמינים את כולם לנסות את EcoRide ולראות את התוצאות במו עיניכם.

 

למה לקנות EcoRide?

זה לא ממש “למה לקנות EcoRide?”, זה יותר למה לא. המפתחים של EcoRide יצרו מוצר שיכול לשנות באופן דרמטי את כמות הכסף שאתם מוציאים בכל שנה על דלק בשביל המכונית שלכם. אותו המוצר גם יכול באותה נשימה להפחית את הזיהום של האוטו שלכם ולהשפיע לטובה על הסביבה. נפט לא יחזיק לנצח, אז אם אתם יכולים לעשות את חלקכם בכמה ממנו אנחנו משתמשים, למה שלא תעשו את זה?

EcoRide גם מאוד לא כבד על הכיס. הוא למעשה השקעה זולה ש”מחזירה” לכם 20% בכל פעם שאתם מתדלקים. אתם לא צריכים לנסוע בצורה שונה או להיכנס לנוהל “חיסכון”, אתם פשוט מחברים את EcoRide לחיבור ה-OBD2 ומקבלים תוצאות מידיות.

 
 

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את EcoRide:

 

“זה עובד גם עם מנוע רגיל. הוא לא שורף את אותן כמויות של דלק כמו פעם והחיסכון באמת אחלה. פתרון מומלץ מאוד בגלל שהוא פשוט וכל אחד יכול לחסוך אתו המון כסף.”

“מוריד את הצריכה בצורה מטורפת. החברה שלי אמרו שהבאתי וואחאד מכה, לא האמינו כמה חלק זה עבד. כשהם ראו את מד הדלק הם היו פשוט בשוק…”

“למנוע יש יותר כוח! המנוע זז כאילו יש לו עוד 20 כוח סוס. הוא שורף פחות דלק ומגיב יותר טוב – מומלץ בחום. אם אתם יכולים להשיג אחד כזה, זה ממש שווה את זה.”

 

מסקנה: האם זה שווה את זה?

אם דילגתם ישר לפה בלי לקרוא, פשוט נגיד לכם כן. 100%. אם קראתם את כל המאמר כמו ילדים גדולים, אנחנו מודים לכם על כך, ופשוט נגיד לכם כן. 100%.

יתרונות:

  • זול
  • חסכון משמעותי בדלק
  • מגדיל את תפוקת המנוע
  • קל להתקנה
  • מפחית זיהום
  • שתי דגמים: ירוק בשביל מנוע רגיל, כחול בשביל דיזל

חסרונות:

  • ביקוש גבוהה מאוד אבל אספקה מוגבלת

 

איך אני משיג EcoRide?

EcoRide יצרו אתנו קשר אחרי פרסום המאמר ואמרו לנו שהם הנחה ידידותית של 50%(!) על הרכישה הראשונה שלכם. תחליטו מהר, בגלל שההנחה הזו תקפה לזמן מוגבל. הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין EcoRide מקורי מהאתר הרשמי כאן.

  2. פתחו את הקופסא, תתפלאו ממנו ותתחילו לחסוך בדלק!


מבצע: עכשיו עם 50% הנחה ומשלוח חינם לזמן מוגבל!

לחצו כאן לממש את 50% ההנחה ומשלוח חינם לכל העולם על ה EcoRide שלכם לזמן מוגבל >>>